Masz pytania? Zadzwoń tel. 602 790 598

Parasole ogrodowe

Uwielbiasz spędzać wolny czas na świeżym powietrzu? Dobra książka czytana na leżaku, opalanie się, czy też po prostu krótka drzemka, to jest to, co potrafi naładować Twoje baterie do dalszego działania? Na pewno leniuchowanie w ogrodzie, bądź też na tarasie będzie o wiele przyjemniejsze, jeżeli zdecydujesz się na dodatkową ochronę przed wiatrem, bądź zbyt silnymi promieniami słonecznymi.

parasol ogrodowy SPRAWDŹ TU NASZE PARASOLE OGRODOWE

Zastanawiasz się teraz, w jaki sposób możesz tego dokonać? Okazuje się, że jest to bardzo proste. Ponieważ tak naprawdę wystarczy wyposażyć się jedynie w odpowiedni parasol ogrodowy. To właśnie dlatego w naszym sklepie internetowym Ogrodolandia, proponujemy markowe, oraz wyjątkowo oryginalne parasole ogrodowe. Każdy z nich wyróżnia się na pewno doskonałą funkcjonalnością, jak i również ciekawym wyglądem. Dodatkowo każdy parasol można z powodzeniem rozkładać, składać, jak i również przenosić w dowolnie wybrane przez siebie miejsce.

Wśród proponowanych przez nas produktów, znajduje się między innymi parasol ogrodowy Katowice, który został wykonany z drewna bądź też aluminium. Jednocześnie, jeżeli interesują Cię zdecydowanie bardziej oryginalne rozwiązania, to na pewno będziesz zadowolony z drewna egzotycznego. Dzięki temu, wcale nie wyjeżdżając z kraju, a nawet nie ruszając się z własnego ogrodu, możesz poczuć się, jakbyś był co najmniej na wyspach Bahama.

Parasole ogrodowe również udostępniamy w rozmaitych kształtach oraz rozmiarach. Do wyrobu znajdują się takie parasole, których średnica wynosi 240 cm, ale i również takie, które mają rozpiętość 3m na 4 metry. Dzięki temu idealnie sprawdzą się przede wszystkim na tarasach lub w ogrodzie, przy stołach lub w miejscach, w których organizujemy poczęstunek. Nie ma również najmniejszego problemu, żeby znalazły swoje miejsce również przy basenie, lub huśtawkach dla dzieci. W ten sposób nie będziesz się martwić o to, że Twoje dzieci są narażone na poparzenia słoneczne. Teraz spokojnie mogą pluskać się w wodzie wypełniającej dmuchany basen, czy też bawić się w piaskownicy.