Masz pytania? Zadzwoń tel. 602 790 598

Pergole

Czy pergole kojarzą Ci się czymś z wyjątkowo nudnym i nie dającym zbyt wielu możliwości do ich zagospodarowania? Pewnie przed oczami masz zwykłą pergolę w kształcie drewnianej kratki, która przy okazji sama w sobie nie jest żadną ozdobą. Rzeczywiście, takie pergole można znaleźć niemalże w każdym sklepie internetowym.

pergola SPRAWDŹ TU NASZE PERGOLE

Na szczęście w naszym sklepie internetowym, takie propozycje są bardzo szybko zagłuszone oryginalnymi rozwiązaniami. Ponieważ według nas pergola Katowice, to idealne miejsce, nie tylko do tego, by obsadzić je pnącymi roślinami, lub też winoroślami. Nie powinniśmy zapominać o tym, że zadaszone pergole mogą okazać się wyjątkowym miejscem do wypoczynku na świeżym powietrzu. W ten sposób właśnie prezentowane przez nas pergole bardziej przypominają altanki ogrodowe, niż zwykłe listewki, które zostały po prostu ze sobą pozbijane. Jeżeli zastanawiasz się nad tym, jakie pergole są najpopularniejsze w naszym sklepie, z powodzeniem znajdziesz kilka ciekawych propozycji.

Na pewno do nich zaliczą się pergole zaprojektowane w stylu tropikalnym. Dzięki temu wypoczynek w nich będzie jeszcze bardziej efektowny. Przykładem takiej pergoli jest między innymi model Tropic. Nie tylko umożliwia ona wypoczynek na świeżym powietrzu, ale przy okazji jest ona wyposażona w zwiewne moskitiery. Dzięki którym możesz z powodzeniem chronić się przed wszelkimi komarami, a także innymi owadami, które niestety lubią uprzykrzać życie wszystkim osobom.

Oprócz tego, w naszym sklepie internetowym i tak znajdziesz szereg możliwości, do których zaliczają się między innymi pergole narożnikowe lub ścienne. Dzięki obsadzeniu ich określonymi roślinami, przy okazji mogą stać się doskonałą osłoną przed sąsiadami lub od ulicy, jeżeli właśnie nas balkon lub ogródek znajduje się w takim miejscu.

Duży wybór, jak i również elastyczność, jeżeli chodzi o wybranie idealnego miejsca do wypoczynku w swoim ogrodzie, pozwalają na skomponowanie takiej przestrzeni, jaka będzie nam odpowiadać w stu procentach. Natomiast udostępniane przez nas rozmaite produkty, na pewno pomogą Ci w uzyskaniu zamierzonego celu.