Masz pytania? Zadzwoń tel. 602 790 598

Donice ogrodowe

Uwielbiasz się otaczać kwiatami oraz innymi ozdobnymi roślinami? Nie chcesz, by na Twoim podwórku znajdował się jedynie przystrzyżony trawnik, ale cenisz sobie również ogrodnicze eksperymenty, poprzez hodowanie dość nietypowych kwiatów i krzewów ozdobnych? Nie zapomnij również o tym, że takie rośliny wymagają odpowiedniej oprawy.
Właśnie dlatego, proponujemy wszystkim naszym Klientom ciekawe rozwiązania, jakimi są eleganckie donice ogrodowe. Wśród nich proponujemy nie tylko donice, które z powodzeniem można ustawić w ogrodzie, ale również idealnie odnajdą się między innymi na tarasie, bądź też niewielkim balkonie.
Wśród proponowanych przez nas donic, znajdziesz na pewno takie, które pod względem swojego wyglądu idealnie dopasują się do całej aranżacji znajdującej się poza domem. Najczęściej zamawiane są donice drewniane, z tworzywa sztucznego, ceramiczne, jak i również technorattanowe. Każda z nich wyróżnia się nie tylko osobliwym kształtem, ale również dostępne są w rozmaitych kolorach, a także rozmiarach. Dzięki czemu możliwe jest posadzenie nie tylko małych bratków, ale i również rozmaitych krzewów ozdobnych, takich jak oleander, czy też wszelkiego rodzaju różaneczniki.

donice ogrodowe SPRAWDŹ TU NASZE DONICE OGRODOWE

Do bardzo popularnych donic, zalicza się między innymi donica ogrodowa Katowice, która została wykonana między innymi ze szlachetnego tworzywa. Takie rozwiązanie idealnie dopasuje się do klasycznych aranżacji, ze względu na zachowany swój naturalny odcień. Inną propozycją, na jaką na pewno warto też zwrócić uwagę, jest donica lechuza. Ponieważ wyróżnia się ona tym, ze doskonale odnajdzie się w bardziej nowoczesnych wnętrzach. Nie mówiąc już o tym, że są one dostępne w bardzo oryginalnych kształtach. Dlatego ten typ donic proponowany jest osobom, poszukujących niestandardowych produktów.

Na pewno bardzo praktyczne okazują się zarówno donice tarasowe, jak i również donice balkonowe. Z tymże te pierwsze, wyróżniają się tym, że wyposażone są w specjalne haczyki, dzięki którym bez problemu zamontujemy je na balustradzie balkonowej, czy też ścianie. Natomiast donice tarasowe, wyróżniają się już znacznymi gabarytami, by móc bez problemu posadzić w nich nawet drzewka ozdobne.