Masz pytania? Zadzwoń tel. 602 790 598

Wiaty garażowe

Nie chcesz już garażować swojego samochodu pod chmurką? Jednak nie za bardzo masz miejsce na terenie swojej posesji, by pozwolić sobie na dodatkową budowę garażu? Okazuje się, że z powodzeniem możesz rozwiązać swój problem w zupełnie inny sposób.

wiata garażowa SPRAWDŹ TU NASZE WIATY GARAŻOWE

Na naszej stronie internetowej Ogrodolandia, znajdują się wysokiej jakości i niezwykle solidne wiaty garażowe Katowice. Jest to konstrukcja zwykle drewniana, które jednocześnie pozwalają na przymocowanie jej do ścian innego budynku, zwykle domu jednorodzinnego.

Na pewno stawianie takiej wiaty jest o wiele mniej kłopotliwe. Ponieważ nie ma najmniejszego problemu z tym, by zrobić to bez żadnych pozwoleń o budowę. Ponadto to Ty decydujesz, w którym miejscu taka wiata zostanie postawiona, ponieważ nie musisz tego uzgadniać pod żadnym pozorem z żadnymi urzędami.
Jeżeli zdecydujesz się na taką wiatę garażową, to pod żadnym pozorem nie oznacza to, że będziesz mieć pod nią bardzo mało miejsca. Ponieważ w naszym sklepie internetowym z powodzeniem znajdziesz garaże jednostanowiskowe, jak i również dwustanowiskowe. W takim razie są one bardzo przestronne, pozwalające jak najbardziej na swobodne parkowanie nawet dwóch aut jednocześnie.

Doskonałą propozycją są również wiaty garażowe, które posiadają przy okazji pomieszczenie gospodarcze. Dzięki temu, w zamknięciu możesz przechowywać rozmaite rzeczy. Mogą to być zarówno akcesoria motoryzacyjne, rowery, jak i również inne narzędzia ogrodnicze. Taki model wiaty garażowej, to niewątpliwie ogromna funkcjonalność, a także oszczędność miejsca.

Wybierz odpowiednią dla siebie wiatę, z której na pewno będziesz zadowolony. Dodatkowym udogodnieniem na pewno jest to, że takie wiaty można z powodzeniem modyfikować. Wybór kształtu i rodzaju zadaszenia, dla wielu osób okazuje się być bardzo ważnym aspektem. Ponadto możesz wybierać pomiędzy klasycznymi modelami, jak i również wyróżniającymi się zdecydowanie bardziej oryginalną budową. Wiele elementów w takiej wiacie garażowej, będzie na pewno zależeć od Twojego osobistego gustu.