Masz pytania? Zadzwoń tel. 602 790 598

Garaże drewniane

Myślisz, że jeżeli chcesz garażować swoje auto, to już konieczne jest podjęcie poważnej inwestycji polegającej na budowie osobnego garażu? Okazuje się, że taki obiekt możesz mieć w bardzo szybkim czasie. Jednocześnie nie martwiąc się zbyt specjalnie o to, czy będziemy potrzebowali pozwolenie na budowę, skąd weźmiemy beton do wylewki, a także ile zajmie nam czasu cała budowa nowego garażu.

garaż drewniany SPRAWDŹ TU NASZE GARAŻE DREWNIANE

W naszym sklepie internetowym Ogrodolandia proponujemy gotowe garaże drewniane. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie tanie rozwiązania, ale jednocześnie wyróżniające się solidnością oraz doskonałą wytrzymałością na wiele warunków atmosferycznych oraz czynników zewnętrznych.

Każdy garaż drewniany Katowice, jaki znajduje się w naszej ofercie, został zaprojektowany w taki sposób, by stał się obiektem w pełni funkcjonalnym oraz wygodnym do użytkowania. Ponadto cechują się one również wysokimi walorami estetycznymi. Dlatego, jeżeli chcesz uniknąć stawiania blaszaka na terenie swojej posesji, to taki garaż wykonany z drewna, okaże się doskonałym rozwiązaniem, spełniającym wszystkie Twoje oczekiwania. Na pewno drewno posiada taką przewagę nad blachą trapezową, że się nie nagrzewa. Ponadto zachowują one doskonałą izolację termiczną. Garażowanie samochodu w takim miejscu, ma oczywiście głębszy sens. Ponieważ zimą auto nie musi być rozgrzewane, natomiast latem, nie będziemy mieli wrażenia, że wchodzimy do piekarnika.

Jeżeli chodzi o konkretny wybór modeli na teren swojej posesji, to udostępniamy przede wszystkim garaże jednostanowiskowe, jak i również dwustanowiskowe. Zatem nie musisz się pod żadnym pozorem martwić, gdzie będziesz trzymać swoje drugie auto, jeżeli rzeczywiście nim dysponujesz. Ponadto takie garaże mogą być jednocześnie wyposażone w bramę wjazdową dwuskrzydłową. Ale jeżeli uważasz, że nie jest Ci ona na razie potrzebna, to pamiętaj, że taka brama jest zawsze możliwa do dodatkowego zamówienia w innym czasie.

Ponadto wszystkie proponowane przez nas modele, podlegają jeszcze modyfikacji, według indywidualnego uznania.